Papaz Büyüsü

Büyüler

Yapılan bu çalışma kara büyü gruplarından olmakla birlikte en etkili büyü çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu büyü kişinin isteklerine göre çeşitlilik gösterir ve amaca uygun olarak yapılması gerekmektedir. Hristiyanlık dini ile hiçbir alakası yoktur. Papaz büyüsü Hristiyanlık dinin liderleri olan Papazlar tarafından yapıldığı yanlış bir düşüncedir hatta liderler bu tutum karşısında sert bir tavır takınırlar ve bu duruma karşı çıkarlar. Kara büyü grubunda yer alan bu büyü kişiyi hem ruhsal hem de bedensel alarak etki altına alır. Bu büyü orta çağda ortaya çıkmıştır.

Toplumda insanlar büyüyü yapan kişiye göre büyü de kullanılan malzemeye göre adlandırma yapılır. Yani kullanılan materyal ve büyü de kullanılan sözlere göre büyü çeşidi belirlenmektedir. Örneğin yarasa kanı kullanılarak yapılan yarasa büyüsü, domuz yağı ile yapılan domuz yağı büyüsü ve saç kullanılarak yapılan saç büyüsü.  Yani kullanılan materyal büyünün adlandırılmasında büyük bir önem arz etmektedir. Büyü esnasında büyüyü yapan kişi tarafından bazı sözleri duymayabilirsiniz bu o kişinin kimliğini gösterebilir.

Papaz büyüsü İbranice ve Süryanice alfabesi kullanılarak bu ismi adlandırılmıştır. Yani Papazların bu büyü ile bir ilgisi yoktur. Papaz büyüsü kullanıma göre farklılık gösterir ve buna bağlı olarak çok fazla çeşidi vardır. En çok tercih edilen ise karşı cinse yapılan büyüdür. Bu büyülerin yapılması ve bozulması gerçekten zahmetli olan büyülerdir.

Papaz büyüsü kişiye yapıldığında onda ani değişimler olabilir ama bunun farkına varamaz. Hayatında ki değişimlere yönelik olarak yorumlaması mümkündür. Dışarıdan bir etki yapılmadığı sürece bu büyünün etkisi uzun süre devam eder ve bu büyü onu kontrolünün altına alacaktır. Bu büyüyü işinde uzman olan medyumların yapması gerekmektedir.

Yapılan bu çalışmalar birçok amaca göre yapılan çalışmalardır. Örnek ayırmak için, geri getirmek için, aşık etmek için, ve daha birçok amaca göre yapılması son derece etkili büyülerdir. Aynı zamanda bu büyülerin yapılışı kadar bozulması zor olan büyülerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir