Kilit Büyüsü

Büyüler

Kilit ile yapılan büyüler toplum arasında bilinen büyülerdir ve hem kara büyü uygulamalarında hem de ak büyü uygulamalarında kullanılabilmektedir. Bu nedenle yapılan kilit ile bağlama büyüsü iki amacı da taşıyabilir. Bu büyünün anlaşılması hem güçtür hem de anlaşıldığında bozulması bir o kadar güç olmaktadır. Büyü ancak işinde uzman olan medyumlar tarafından yapılabilir. Eğer insanlar bu amaçla evlerine ya da iş yerlerine bırakılmış bir kilit bulurlarsa bu büyüyü bozdurmak için bir medyuma başvurmalıdır.

Kilit Büyüsü Nedir Ve Ne Amaçla Kullanılır?

Kilit büyüleri ülkemizde yaygın kullanılan büyüler arasında yer alır. Bu büyünün hangi kategoride yer alacağını uygulamayı yaptıran kişinin niyeti belirler. Bu nedenle kilit ile bağlama büyüsü art niyetlerle yapılabileceği gibi iki insanın arasını bulmak amaçlı da uygulanabilir. Bu uygulamaların mutlaka işini iyi bilen kişiler tarafından yapılması çok önemlidir. İnsanlar büyü yaptırmak amaçlı medyum arayışlarını genellikle internet üzerinden yapmaktadır. Bu ortamda çok fazla sahte medyum olduğu için büyü çalışması yaptırılmadan önce çok iyi araştırma yapmak ve doğru medyuma ulaşmak önemlidir.

Kilit büyüsü adını uygulama yapılırken asma kilitlerin kullanılmasından almıştır. Büyünün yapılış nedeni çok çeşitlidir. Birini aşık etmek, giden sevgiliyi ya da eşi geri getirmek, sevilen insanı bağlamak, iş kısmetini açmak, şans açmak, kısmet açmak amacıyla kilit büyüsü yapılabilir. Bu uygulamalar kilit büyüsünün iyi amaçlarla yapıldığı uygulamalardır.

Art Niyetle Yapılan Kilit Büyüleri

İyi amaçlarla yapılabildiği gibi art niyetlerle yapılan kilit ile bağlama büyüsü çeşitleri de vardır. Kıskanılan bir çiftin ayrılmasını sağlamak, mutlu olan evli çiftlerin arasını bozmak, iyi bir işi olan insanın işlerinin kötüye gitmesini sağlamak, insanları manevi yönden huzursuz etmek, şanslı bir insanın şansını kapatmak, evlilik aşamasındaki insanların evlenmesine mani olmak gibi nedenlerle de kilit büyüsü yapılabilmektedir.

Kilit büyüsü kısmet açma amaçlı yapılıyorsa kapalı bir kilit üzerine yapılan uygulamalardan sonra açılır. Eğer amaç birinin kısmetinin kapanmasını sağlamaksa yapılan uygulamalardan sonra açık olan bir kilit kapatılır. Kilit büyüsü Süryani büyülerinden birisidir ve uygulama esnasında Süryanice sözler söylenir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir