Sabun Büyüsü

Büyüler

Eğer bir kara büyü arayışı içerisindeyseniz bilinen en tehlikeli kara büyülerden birisi sabun büyüsü olarak tarihe geçmiştir. Anadolu’da yaygın olarak kullanılan sabun büyüsü intikam almak için insanlar tarafından tercih edilmektedir. Birisinden zarar gören kişiler, eziyete maruz kalanlar, ezilenler intikamlarını almak için sabun büyüsü kullanmaktadırlar.

Ana malzemesi sabun olan ve sizin de tahmin edebileceğiniz üzere iğne yardımı ile yapılan sabun büyüsü birçok medyum tarafından sözde bilinmektedir. Ancak çok tehlikeli sonuçların ortaya çıkması için kullanılan bu sabun büyüsü zannedildiği gibi herkes tarafından ya da her medyum tarafından kolaylıkla öğrenilmesi oldukça güçtür. Zannedildiği kadar kolay bir büyü olsa intikam duygusu besleyen kişilerin intikamlarını almaları için nelerle karşılaşacakları da açıkça belli olabilmektedir. Bu paragrafın özeti ise sabun büyüsü her medyum tarafından yapılamaz. Yapılıyor olsa da tutmasının ihtimali yoktur. Ters teperse ya etkilerini çok ciddi bir şekilde yaptıran kişiler çekebilmektedir.

Sabun Büyüsü Tarifini Bulamazsınız

Sabun büyüsü oldukça tehlikeli bir büyü olduğu için kolay kolay piyasada tarifine rastlamak mümkün değildir. Eğer sabun büyüsü tarifi buldum diye sevinenlerdenseniz büyük ihtimal yalan bir tariftir ve denememenizde hayır vardır.

Sabun Büyüsünün Amacı

Uzun yıllardır sabun büyüsü kullanılıyor. Amacı ise bir insana kötülük etmektir. Sabun büyüsü yaptıracak olan bir kişi canı ne kadar yanmış ki ölümcül bir hastalığa yakalanarak ölmesini istediği kişilere yaptırabilmektedir.

Sabun Büyüsü Hangi Sabundan Yapılır?

Kalıp sabundan yapılır diye bir şey söz konusu değildir. Sabunun türü, aroması, içeriği ne olursa olsun her türlü sabundan yapılabilmektedir. Maliyeti çok düşük olduğundan birkaç iğne ile oluşturulabilmektedir. Sabun üstünde iğne buldum diyenleriniz varsa bir medyum ile iletişime geçmesinde fayda vardır.

Sabun Büyüsü Nereye Saklanır?

Sabun büyüsü yapılırken toplu iğneler kullanılır. Herhangi bir medyuma sabun büyüsü yaptırdıysanız medyum size nereye saklanacağı konusunda bilgi verir. Eğer bu bilgiyi size vermemiş ise genelde su kuyularına atılır ya da toprağa gömülür. Zamanla sabun eriyeceği için sona iğneler kalacaktır. Tabi, bu sabunların erimesi uzun bir süre alacağı için kişi de uzun bir zaman eziyet çekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir