Koruma Büyüsü

Büyüler

Büyülerin yapılış amaçları birbirlerinden farklıdır. Bu yapılış amaçlarına göre büyüler farklı isimler alırlar. Örneğin en kötü amaçlarla yapılan büyüler kara büyüler olarak isim almaktadır. Bu büyüler en güçlü büyülerdir ve kısa sürede kişi üzerine etki etmeleri ile bilinirler. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedirler. Bunun dışında iyi niyetler ile yapılan büyülerde vardır. Örneğin, kısmet açma büyüsü gibi büyüler ak büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin yapımı ise diğer büyülere göre çok daha kolaydır. Koruma büyüsü de bir ak büyüdür ve yapımı oldukça kolaydır. Ne kadar kolay olursa olsun insanlar büyüleri kendileri yapmaya kalkmamalıdırlar. Böyle bir durumda olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka büyüleri medyuma giderek yaptırmalısınız.

Koruma Büyüsünün Yapılış Şekli

Koruma büyüleri iyi niyetle yapılan büyüler olsa da dinimiz ne amaçla olursa olsun büyü yapmayı kesinlikle yasaklamıştır. Büyüler insanların hayatlarını etkilediği için büyü yapan ve yaptıran kişiler mutlaka dinimizce cezalandırılacaklardır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Koruma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde medyum size bir muska yazacaktır. Bu muska sizi tüm ruhani varlıklardan ve büyülerden koruyacaktır. Koruma büyüsü yapıldıktan sonra kişileri hiçbir şekilde hiçbir varlık rahatsız edemez.  Koruma büyüsü kişinin her türlü kötülükten korunması için yapılmaktadır.

Koruma Büyüsünün Tesir Süresi

Koruma büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin bu muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesirini kişi üzerinde gösterecektir. Mümkünse kişi bu büyülü muskayı sürekli olarak üzerinde taşımalıdır. Aksi taktide hiçbir şekilde koruma işlemi gerçekleşmeyecektir. Koruma büyüsü yapıldıktan belli bir süre sonra bu büyünü n tesiri bitecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Koruma büyüsü süresi bittiğinde kişiyi artık koruyan bir etken olmayacağı için kişinin mutlaka büyüyü yeniletmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişi üzerindeki etkileri süreklilik kazanacaktır. Ancak bu şekilde muskanın etkilerini görebilirsiniz. Büyünün devamlılığı için muskanın tekrar aynı medyuma gidilerek tekrar aynı şekilde yazılması gerekmektedir. Bu şekilde kedinizi diğer tüm büyülerden koruyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir