Evlilik Büyüsü

Büyüler

Evlilik Büyüsü Nedir?

Her insanın hayali olan evlenmek ve bir yuva kurmak, çocuk sahibi olmak kimi zaman doğal yollardan gerçekleşemeyebilir. Evliliğin önünde birtakım engellerin bulunması ihtimali her zaman için vardır. Öncelikle evlilik karşılıklı sevgi ve istek ile gerçekleştiğinde bir anlam ifade eder. Duyulan sevgilerin her zaman karşılık bulmadığı ise aşikardır. Kişi evlenmek istediği insanı tek taraflı seviyor olabilir ve hatta karşısındakinin bundan haberi dahi olmayabilir. Kişi sevgisi konusunda açılmıştır fakat bu duygusuna karşılık alamamıştır. İki taraf da evlenmek istiyordur fakat bu birlikteliğe tarafların her ikisinin ya da birinin ailesi karşıdır. Bunların hepsi kişilerin evlenme hayalleri önünde birer engel durumundadır. Bu nedenle evlilik büyüleri aşk ve bağlama büyüleri arasında büyük bir yer tutmaktadır.

Evlilik Büyüleri Neden Yapılır?

Evlenme büyüsü karşı tarafı evliliğe ikna etmek ya da aileleri ikna etmek için yapılabilir. Özellikle uzun süreli beraberliklerin evlilikle sonuçlanması beklenirken taraflardan birisinin evliliğe yanaşmaması karşılaşılabilen bir sorundur. Evliliğe yanaşmayan taraf kadın ya da erkek olabilse de bu soruna genel olarak erkeklerin neden olduğu görülür. Uzun süren birliktelikler evlilikle sonuçlanmadığın da kadının mağdur olması söz konusu olacaktır. Bu durumda kalan kadın evlilik büyüsü yaptırarak partnerini evliliğe ikna etme yoluna gidebilir.

Çift evliliğe hazır olabilir fakat karşılarına aile engeli çıkabilir. Ailelerin ikna edilmesi başlı başına bir sorundur ve bu durumda da evlenme büyüleri devreye girer. Çift aileleri ikna etme amacıyla evlenme büyüsü yaptırdıklarında birlikteliğe karşı çıkan taraflarda bir yumuşama olmaya ve evliliğe sıcak bakmaya başlarlar.

Kişinin evlenmek istediği kadın ya da erkek duygularına karşılık vermiyorsa öncelikle bir aşık etme ve bağlama büyüsü yapılması daha doğru olacaktır. Evlilik büyüleri daha ziyade süren ilişkiler için uygundur. Kişiler evlilik adına bir girişimde bulunamamaktan şikayetçiyse onlar için de uygun olan kısmet açma büyüleridir.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılmalıdır?

Kişiler bir sebepten dolayı evlilik büyüsü yaptırmak istiyorlarsa bundan kaçınmaları önerilir. Yapılan her büyü uygulamasında devreye ruhani varlıklar sokulmaktadır ve bu varlıklar cinlerdir. Cinler evlilik gerçekleştikten sonra taraflara zarar vermeye başlarlar. Bu nedenle kişi evlenmek istediğinde bol bol dua okuyarak Allah’tan hayırlısını dilemelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir