Domuz Yağı Büyüsü

Büyüler

Domuz yağı domuzdan elde edilen bir yağdır. Domuz yağını çeşitli büyü yapma yöntemlerinde kullanılıyor. En etkili ve kesin sonuç veren bir büyü yöntemidir domuz yağı ile yapılan büyüler.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Dinimizde de lanetlenen domuz pis bir hayvan olduğu için elde edilen yağından yapılan nu yüzden büyüler oldukça etkilidir. Domuz büyüsünde cinlerle iş birliği içinde yapıldığı için şeytani bir görev olduğu için severek yapmaktadırlar. Bu durumda da etkisini kısa sürede göstermektedir. Büyünün bozulmaması içinde cinler büyük mücadele verir. Bunun yanında da kolayca bozulan bir büyü değildir. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler genelde kıskanç ve fesatlığın verdiği durumdan kaynaklanır. İşlerinin kötü gitmesi, zarar görmesi, başarısızlık ve bunun gibi birçok nedenden dolayı yaptırılır. Hiç bir neden yokken bozulan şeyler domuz yağı büyüsünden dolayı olmaktadır. Eğer herhangi bir yerde sarı veya farklı bir renk varsa çıkmak da zor oluyorsa domuz yağı büyüsü yapılmıştır.

Nasıl Yapılır?

Domuz yağına karıştırılan bir takım bitkiler ve uygulamalar ile  şeytani cinler bu büyü için görevlendirilir. Bu  işlemlerden sonra yapılan kişinin olduğu yere veya kıyafetine sürülür. Görevlendirilen bu cinler doğrudan kişi üzerinde etki gösterir. Bu yağ temizlense bile büyü etkisini gösterir. Bu büyünün yapılabilmesi için cinlerle irtibat halinde olunması gerekiyor.

Nasıl Anlaşılır?

Ailede aniden oluşan huzursuzluklar, şiddet, tartışma, ayrılmalar ve bunun gibi bşrdeb bire oluşan olumsuzluklar bunun habercisi olabilir. Aile arasında nefret ve kinin olması, iş hayatındaki düşüş ve olumsuzluklar ortaya çıkar. Ve bunun gibi birçok olumsuzluklardan anlayabiliriz.

Nasıl Bozulur?

Büyünün cinler tarafından yapılması aslında büyünün zor bozulmasını gösteriyor. Günümüzde yapılan büyüler Ayetler, Esma-ül Hüsnalar ve dualar sayesinde bozuluyor. Ancak bu büyü için görevlendirilen cinlerin uzaklaştırılması ve yok edilmesi gerekir.  Uzaklaştırılamayan cinler bir süre sonra yine aynı görevine devam eder. Bu büyünün bozulabilmesi için çok iyi bilgi sahibi ve güçlü olunması gerekiyor.

Neler Yapılmalı?

Domuz yağı büyüsünün bozulması için sabah akşam okunması gereken sureler  vardır.

Destekle beraber domuz yağı büyüsünden kurtulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir