Bağlama Büyüsü

Büyüler

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü sizin istediğiniz kişinin size büyük bir sevgi ve aşk tutkusuyla bağlanmasını sağlayacaktır. Sevgiliniz, nişanlınız, karınızın size dönmesi için kullanılacak olan en etkili yöntemlerden birisidir. Bu büyü ile sevdiğini kişi ile size eski mutlu güve günlerine dönebileceksiniz. Bağlama büyüleri amaca göre farklılıklar gösterebilir ve en çok tercih edilen iki tane bağlama büyüsü vardır. Uzakta ki kişiyi bağlama büyüsü ve erkeği bağlama büyü bu yöntem için en çok tercih edilendir.

Sevenleri bağlamak için, birbirini çok seven ama bir türlü anlaşamayan çiftler için başvurulan yöntemdir. Bu yöntemle arada ki gerginlikler ve tartışmalar son bulacaktır. Artık sevdiğiniz kişi size son derece bağlı bir ilişki yaşayacaksınız. Aynı zamanda sevdiğiniz kişi sizi bir daha incitmeyecek ve size bağlı kalacaktır.

Göz bağlama büyüsü kişinin sizden başkasını gözü görmeyecektir. Sadece evine ve işine bağlı biri haline gelecek ve sizden başkasına bakmayacaktır.

Dil bağlama için, size çok fazla karşı çıkan kayın valide, görümce için başvurulan yöntemler arasında yer alır. Bu yöntem ile artık size karşı çıkmaktan çekinecektir.

İki kişiyi bağlamak için, karşınızda ki kişi size bağlanır ve siz olmadan karar veremez. Siz olmadan nefes alamaz. Sizden uzak olsa bile bağımlılığını yitirmeyecektir.

Eve bağlama büyüsü ile erkek artık evinden başka yeri gözü görmez haline gelir. Kişi sadece evinde ailesi ve çocuklarıyla mutlu olur.

Erkeklik bağlamak için, erkek sadece karısıyla ya da sevgilisiyle cinsel anlamda birliktelik yaşayabilir. Mutluluğu dışarda araması halinde cinsel anlamda başarısız olur ve sadece sizinle birliktelik sağlayabilir.

Söz dinletme büyüsü ile söz dinlemeyen bireylerin size karşı söz dinlemesini sağlar. Özellikle görüşleri ile çatışan bireyler arasında başvurulan yöntemlerdendir.

Sadakat büyüsü ile eşiniz size bağlı hale gelir ve size sadık kalacaktır.

Yapılan bu büyüler birçok amaç kişilerin tercih edilen büyülerin başında gelir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir