Ayırma Büyüsü

Büyüler

Ayırma Büyüsü

Yapılan bu çalışmada sevgilileri yahut eşleri birbirlerinden ayırmak amacı ile yapılan çalışmalara verilen genel isimdir. Ayırmak büyüsü olarak ta bilinen bu büyü genelde iyi niyetli olarak olmasa da, sevgili veya eşleri bu ayırma büyüsü ile ayırdıkları bilinen bir gerçektir. Ailelerin dağıtılmasında ektili güce sahip bu büyüler ile birçok aile farkına varmadan ayrılır veya boşanırlar. Tabi ki, her ayrılık veya boşanmayı bu büyülere bağlamak son derece yanlıştır. Fakat bu gibi büyülerin varlığı ve etkisi ihmal edilmemelidir.

Ayırma büyüsü kişilerin isteklerine göre birçok kez iyi niyet içermese de, bazı durumlarda haklı sebeplerin olduğu da bilinmektedir.

Yapılan her çalışma gibi bu çalışmalar da birçok kişinin farklı amaçlar için tercih ettikleri çalışmalardır. Örnek vermek gerekirse,

Kadından ayırma için, erkeğin farklı bir kadın ile olması durumunda, kadından ayırmak amaçlı yapılan bir çalışmadır.

Erkekten ayırma büyüsü, yapılan bu çalışma evli veya da ilişkisi olan bir kadında gözü olan erkekten ayrılması amaçlı yapılmaktadır.

Sevenleri ayırmak içi, kişilerin arasında gerginlik ve tartışma yaratma kişileri birbirlerinden soğutmak aralarını bozmak ayrılmaları amacıyla yapılır. Genelde bu büyüleri yapan kişilerin çiftlerden birini gözü olan veya kıskançlıktan dolayı yaptığı bilinmektedir.

Aileden ayırmak için, evlilik sonrasında çiftlerden birinin kendine ailesinin baskısı altında kalma veya aileden bazı kişilerin sözünden çıkamaması gibi durumlarda tercih edilen büyülerdir.

Yukarıda ayırma büyüsü hakkında bazı örnekler versek te, bunlarla sınırlı olmayıp eşleri ayırmak, nişanlıdan ayırmak, evinden ayırmak, gibi tercihler içinde yaptırılan büyülerdir.

Uzaktan ayırma büyüsü, ayrılması istenilen kişiler için yaptırılır. Bu çalışma birkaç yöntem uygulama söz konusudur. Ayrılması istenen kişilerin içindeki bulundukları duruma göre tercih edilmektedir.

Yapılan her büyünün bozulabildiği gibi ayırma büyüsünü de bozmak mümkün. Sevgilinizle veya eşini ile birlikteliğinizi çekemeyenler, istenmeyenler veya yuva kurmanıza engel olan kişilerin bu tür büyüleri yaptığı bilinmektedir. Ayırma büyülerini yapan medyumlar aracılığı ile yapılan bu çalışma, her şeyin yolunda gittiği sırada aniden etkiler ve değişimler başlar. Bu durum siz veya eşiniz tarafından açıklanamaz ve ne olduğunu anlamadan evliliğiniz bitebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir